Úspěchy mladých hasičů

Dne 21.10.2023 se naši mladší žáci (Petr B.,Martin L., Pavel P., Jáchym T., Filip P.) dva dorostenci za jednotlice (Karolína H. a Dominik T.) a dorostenec (Martin M.) běžící za družstvo Luby, zúčastnili KRAJSKÉHO KOLA v Nevřeni u Plzně. Mladší žáci skončili na nádherném 2. místě a nadále postupují do REPUBLIKOVÉHO KOLA, které se bude konat příští rok v březnu v Benešově. Karolína H. se umístila na krásném 1. místě v kategorii střední dorosgtenky, ale bohužel sjednotlivci už dále nepostupují. Dominik T. doběhl v krásném čase, ale bohužel byl diskvalifikován. Martin M. s družstvem Lub se umístil na 2. místě, které též postupuje do REPUBLIKOVÉHO KOLA. Děti podali skvělý výkon, se kterým nám udělali velkou radost. Na vyšperkování drobnch chyb máme ještě spoustu času a věříme, že zazáříme i na REPUBLICE.